Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Výběr III - vánoční a zimní View full size

Výběr III - vánoční a zimní

Zimní písničkové CD. 
Výběr nej- hitů z pohádek, stylizované na zimu. sníh a vánoce.

Více informací

V03

Expedice: 2  den

200,00 Kč

200,00 Kč za ks

Nejzpěvnější a nejtanečnější písničky z pohádek i bonusové hitovky, které v pohádkách nenajdete!! Tentokrát zimní a vánoční tématika. Písničky z pera Lucie Fiony Šternerové, vybrané z pohádek, napsaných pro západočeské divadlo Dráček. Vhodné rovněž pro nejmenší děti, které ještě nevydrží u mluvených pohádek, nebo do auta apod.

Součástí písničkového Výběru je novinka - sekce hudebních nahrávek všech písniček bez autorského zpěvu, tedy jakési karaoke verze pro samostatný zpěv dětí na besídkách atd. Pokud tyto verze nevyužijete a nemáte o ně zájem, připište to do kolonky Komentář k objednávce - pak zašleme verze bez karaoke.

Napište svůj názor

Výběr III - vánoční a zimní

Výběr III - vánoční a zimní

Zimní písničkové CD. 
Výběr nej- hitů z pohádek, stylizované na zimu. sníh a vánoce.

Napište svůj názor

Lucie Fiona Šternerová
Osobní odběr / Množstevní slevové balíčky
Osobní odběr lze uskutečnit v Plzni. / Slevy při objednávce, přesahující určitou částku.

- Zvolíte-li Osobní odběr na odběrném místě v Plzni, Prokopova 27, vyzvedněte si objednávku v obchůdku Naděje - email: obchudeknadeje@seznam.cz.
Účtován bude jen manipulační poplatek 20,- Kč. O dni uložení zásilky budete informováni emailem. Obchůdek Naděje na mapě ZDE

Komentář k objednávce

-Při objednávce nad 900,- Kč Vám bude odečtena cena za doručení.

- Při objednávce nad 1200,- Kč získáte kromě odečtení poštovného navíc zdarma 1x pohádkové CD - se dvěma pohádkami dle vlastního výběru. Vámi zvolené CD navíc NEPŘIDÁVEJTE do objednávky, vypište ho do kolonky Komentář k objednávce.