Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Výběr VI - rozcvičky a pohybové hry View full size

Výběr VI - rozcvičky a pohybové hry

Rozpohybované písničkové CD. Výběr nej- hitů, na které si děti zacvičí a ztvární nejrůznější situace v pohybu.

Více informací

V06

Expedice: 2  den

200,00 Kč

Nejúspěšnější rozcvičky a písničky, určené k pohybu a dramatickému ztvárnění - z pohádek i bonusové hitovky!! Tentokrát s tématikou ranního vstávání, kočičího protahování, růstu stromu, písnička o zvucích hudebních nástrojů, házení míčem, čištění zubů, podzimním větrném foukání, hlasech mláďátek, tahání veliké řepy, zaječím hopkání, zahřívání v zimě, stavění sněhuláka i o pořádném teplém oblékání do mrazu. Písničky z autorské dílny Lucie Fiony Šternerové, vhodné ke cvičení pro malé děti, předškoláky i první stupeň ZŠ.

Součástí písničkového Výběru je novinka - sekce hudebních nahrávek všech písniček bez autorského zpěvu, tedy jakési karaoke verze pro samostatný zpěv dětí na besídkách atd. Pokud tyto verze nevyužijete a nemáte o ně zájem, připište to do kolonky Komentář k objednávce - pak zašleme verze bez karaoke.

Napište svůj názor

Výběr VI - rozcvičky a pohybové hry

Výběr VI - rozcvičky a pohybové hry

Rozpohybované písničkové CD. Výběr nej- hitů, na které si děti zacvičí a ztvární nejrůznější situace v pohybu.

Napište svůj názor

Lucie Fiona Šternerová
Osobní odběr / Množstevní slevové balíčky
Osobní odběr lze uskutečnit v Plzni. / Slevy při objednávce, přesahující určitou částku.

- Zvolíte-li Osobní odběr na odběrném místě v Plzni, Prokopova 27, vyzvedněte si objednávku v obchůdku Naděje - email: obchudeknadeje@seznam.cz.
Účtován bude jen manipulační poplatek 20,- Kč. O dni uložení zásilky budete informováni emailem. Obchůdek Naděje na mapě ZDE

Komentář k objednávce

-Při objednávce nad 900,- Kč Vám bude odečtena cena za doručení.

- Při objednávce nad 1200,- Kč získáte kromě odečtení poštovného navíc zdarma 1x pohádkové CD - se dvěma pohádkami dle vlastního výběru. Vámi zvolené CD navíc NEPŘIDÁVEJTE do objednávky, vypište ho do kolonky Komentář k objednávce.