Kategorie

Odběr novinek [Newsletter]

Pohádky s písničkou

Lucie Fiona Šternerová - IČO: 67098444

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Plzně

Tymákov 342
332 01  Tymákov
mobil: 724 088 324
emailfiona.prvni@seznam.cz

O nás

Divadlo DráčekDivadlo DráčekDivadlo DráčekDivadlo Dráček

Divadlo Dráček.
Profesionální putovní seskupení, hraje cca v osmdesáti školkách převážně v Západočeském, ale i v dalších krajích, na odpoledních a víkendových akcích v interiéru i exteriéru v celé republice, oslavách měst, slavnostech na hradech a zámcích, rovněž na narozeninových párty, dalších oslavách a výročích apod. 
V pohádkách se prolínají loutky a živí herci, jsou plné autorských veselých písniček, probíhá kontakt a spolupráce s dětmi. Představení jsou určena především pro děti školkového věku a prvního stupně ZŠ, humor je ale zpracován takovým způsobem, že se vždy rovněž baví nejen starší děti, ale i dospělé publikum, které nadšeně objevuje nadsázku, určenou pro příjemně strávený čas právě jemu.
V repertoáru divadla jsou desítky pohádek – vlastní /O zatoulané ponožce, O bolavém zoubku, Jak vodníkovi zamrzl rybník, Sněhuláci o vánocích, O nezbedné víle, Uličnice opice/ i na motivy klasických /O Sněhurce, O Popelce, O třech prasátkách, Hrnečku, vař!, O neposlušných kůzlátkách/.
Každý měsíc přichází divadlo Dráček s novým pohádkovým představením, proto je celoročně možné i pravidelné účinkování ve školce či školní družině.

Divadlo DráčekDivadlo DráčekDivadlo DráčekDivadlo Dráček


Lucie Fiona Šternerová
Osobní odběr / Množstevní slevové balíčky
Osobní odběr lze uskutečnit v Plzni. / Slevy při objednávce, přesahující určitou částku.

- Zvolíte-li Osobní odběr na odběrném místě v Plzni, Prokopova 27, vyzvedněte si objednávku v obchůdku Naděje - email: obchudeknadeje@seznam.cz.
Účtován bude jen manipulační poplatek 20,- Kč. O dni uložení zásilky budete informováni emailem. Obchůdek Naděje na mapě ZDE

Komentář k objednávce

-Při objednávce nad 900,- Kč Vám bude odečtena cena za doručení.

- Při objednávce nad 1200,- Kč získáte kromě odečtení poštovného navíc zdarma 1x pohádkové CD - se dvěma pohádkami dle vlastního výběru. Vámi zvolené CD navíc NEPŘIDÁVEJTE do objednávky, vypište ho do kolonky Komentář k objednávce.